KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 7819407
nr 781 9407
Färgetsning
Signerad, "Nattlig Musik", 48/150, motivets mått: 20x25
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 oktober 2012
kl 18:53:02
26/9 19:57:16